Kent İçi Toplu Ulaşım Sistemi, Kent İhtiyaçları Doğrultusunda Şekilleniyor…

Kent İçi Toplu Ulaşım Sistemi, Kent İhtiyaçları Doğrultusunda Şekilleniyor…

Yeni Adliye Binasına Ulaşım Artık Çok Kolay…

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, gelişen kentin ihtiyaçları doğrultusunda ulaşım hatlarında düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Son olarak Barbaros Mahallesinde hizmete giren yeni Adliye Binasına ulaşım için de düzenlemeler gerçekleştirildi.

Kentlilerimizden gelen talepler ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün çalışmaları kapsamında toplu taşıma hizmetinin yeterli kapasitede ve kalitede sunulması adına Yeni Adliye Binasına Ç3, Ç3 Ekspres, Ç8, Ç10, ÇT2, Ç960, İskele-Adliye Ekspres ve Kepez-Sefakent hatları kullanılarak ulaşılabilir.

Hastaneye Tek Araçla Ulaşım!

Öte yandan, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesinin hizmete girmesiyle beraber Ç7 hattı güzergâhında da düzenlemeler yapıldı. Bu kapsamda, Fevzipaşa Mahallesi, Barbaros Mahallesinin Sarıçay Caddesi, Plaj Caddesi ve Aziziye Caddesi civarında ikamet eden kentlilerimiz, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne Ç7 araçlarını kullanarak tek vesait ile ulaşımlarını sağlayabilecekler.

Ç7 Hattının güzergahı; Esenler, İskele, Plaj Caddesi, Barış Kordonu, 17 Burda Avm, Üniversite Araştırma Hastanesi ve Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi şeklindedir.

İsmetpaşa Mahallesi Atatürk Caddesi No:39
ÇANAKKALE
444 17 17
7/24
ulasim@canakkale.bel.tr
www.canakkale.bel.tr
ÜST